CAMİ İÇ VE DIŞ CEPHE KAPLAMA

iç ve Dış Cephe Kaplama

Cami Dış Cephe Kaplama

iç ve Dış Cephe Kaplama

Camilerde doğal bir yalıtım, uzun ömür ve dekoratif doğal bir görünüm sağlamak gibi avantajlara sahip Doğal Taş Dış Cephe Kaplaması hizmeti de yapan firmamız Yalçınkaya mezar, iç ve dış cephe duvar kaplama uygulamalarını profesyonel kadrosu ile yürütmektedir.

Köy yada mahallenizdeki caminin duvarlarını taşla kaplatmak istiyorsanız, Kaliteli doğal taş kullanarak, istediğiniz yere duvar kaplaması yapıyoruz.

iç ve Dış Cephe Kaplama

Taş kaplama uygulamaları, zamanı asla geçmeyecek, beğenisi asla azalmayacak bir malzeme yelpazesine işaret ederken, dış cepheden, iç mekan dekorasyonuna sınırsız bir kullanım ve uygulama alanı sunuyoruz.

Doğal dokular, huzur veren bir ibadethane oluşturmanızı sağlar. Taş kaplama duvar dekorları,cami dekorasyonunda fark yaratır. İbadethane alanlarını natürel dokularla dekore edebilir, doğal malzemelerle zemin kaplamaları uygulamalarını tercih ederek uyum ve ahenk yakalayabilirsiniz.

Samimi ve sıcak bir atmosfer oluşturmanızı sağlayacak taş duvar kaplama, gerek modern gerekse klasik stil ögelerle muntazam uyum sağlıyor. Taş kaplama duvarlarla kalmamakla birlikte, arzuya göre kolon ve kirişler de natürel dokularla kaplanabilir.

Cami iç ve Dış Cephe Kaplama

Cami İç ve Dış Cephe Duvarları, Firmamız Yalçınkaya Mezar bünyesindeki Doğal Taşlarla, deneyimli taş kaplama ustalarımızın 1. sınıf işçiliği ile yapılır.

Doğal Taş, Traverten, siyah mermer, antik eskitme taş çeşitlerimizi Camilerimizin iç ve dış cephelerine duvar kaplama taşı olarak kullanabilirsiniz.

Tamamen gerçek doğal taş kullanarak yaptığımız bazı uygulamalar ile değişik kaynaklardan temin edilen ve fikir vermesi için eklenen uygulama örneklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Cami iç ve Dış Cephe Kaplama


* Montaj yeri Kayseri Şehir merkezi dışındaysa, yapılan işin boyutuna göre, oluşabilecek ulaştırma maliyetleri karşılıklı görüşülerek kararlaştırılan neticeye göre hareket edilir.