DEKORATİF TAŞ VE MERMER ÜRÜNLER

Dekoratif Taş Mermer Ürünler

Dekoratif Taş Mermer Ürünler

Dekoratif Taş ve Mermer Ürünler

Taş ve Mermer oymacılığı ile üretilen, evinizde, iş yerinizde veya farklı özel mekanlarınızda, dekoratif veya genel amaçla kullanabileceğiniz ürünlere buradan ulaşabilirsiniz. Siz modeli getirin, biz zevkinize göre imal edip montajını yapalım.

Taş ve Mermer dekorasyon ürünleri, uzun dönem için ele alırsak hiçbir zaman vazgeçilmezdir diyebiliriz. Özellikle beyaz mermer ürünlerin ev dekorasyonunda ve göz alıcı şık mobilyalar için tercih edilebilirliği tahtı sarsılmaz bir dekorasyon ikonu olduğunun göstergesidir.

Üretimini yaptığımız bazı taş ve mermer dekoratif ürünler;

Mermer hamam kurnası,
Doğaltaş, Mermer veya granit lavabo,
Doğaltaş bahçe lambası,
Taş ve Mermer Saksı,
Taş veya Mermer sütun,
Doğaltaş Fıskiye,
Taş süs havuzu,
Taş veya mermer balkon ve merdiven korkuluğu,
Taş veya Mermer Pencere Söveleri
Taş veya Mermer Oluk
Taş veya Mermer Ev ve Bahçe süsleri,
Mermer Masa veya Sehpa üstü


Tarihi milattan öncesine dayanan Doğaltaş ve mermer; Mısır piramitlerinden, antik Yunan tapınaklarına, Selçuklu medreselerinden, Taj Mahal’e kadar insanoğlunun yarattığı birçok ölümsüz eserde kullanılmıştır. Yalçınkaya Dekorasyon olarak, taş ve mermer işçiliği tecrübemizle; dünyanın en büyük rezervlerini saklayan, Anadolu’nun eşsiz bir değeri olan taş ve mermerin en estetik halini, sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Ürünümüzde kullandığımız doğal taş ve mermerlerin özellikleri ile kullanım detaylarını ofislerimizde değerlendirmek ve bilgilendirmek için her zaman bekleriz.

Tamamen gerçek doğal taş kullanarak yaptığımız bazı uygulamalar ile değişik kaynaklardan temin edilen ve fikir vermesi için eklenen uygulama örneklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Dekoratif Taş Mermer Ürünler


* Montaj yeri Kayseri Şehir merkezi dışındaysa, yapılan işin boyutuna göre, oluşabilecek ulaştırma maliyetleri karşılıklı görüşülerek kararlaştırılan neticeye göre hareket edilir.