DOĞALTAŞ BARBEKÜ MODELLERİ

Doğal Taş Barbekü Modelleri

Doğal Taş Barbekü Modelleri Barbekü keyfinden vazgeçmeyenler için, bahçenizde, balkonunuzda, veranda veya teraslarda kullanım kolaylığı sağlayan barbeküler, modern yapısı ve taşın doğallığı ile hem görsel hemde işlevsel ürünlerdir.

Villanızın veya müstakil evinizin bahçesine, balkonuna yada terasına, altı odunluklu, tercihen yanına lavabolu çeşmeli tezgahı içeren tamamen birinci sınıf doğal taş kullanılarak imalat ve montajını yaptığımız Barbekülerin her geçen gün kullanım oranı artmaktadır.

Bu gün teras barbekü, doğal taş barbekü, patlatma taş barbekü, tezgahlı barbekü, kat arası barbekü, odunluklu barbekü gibi seçenekleri bulunan barbeküleri istediğiniz model, renk ve ürün ile üreterek kullanımınıza sunuyoruz.

Geniş tezgah kullanımı sağlayarak rahat ve kullanışlı bir barbekü modeli istiyorsanız doğaltaş, mermer veya granit tezgahlı barbekü modellerimizi de tercih edebilirsiniz. Bu modellerde Kolonyal stil dekor fikirleri ile natürel dokular bir araya geliyor. Diğer barbekü modellerinde olduğu gibi natürel zemin dokuları göz okşuyor.

Barbeküler genellikle; bahçe, balkon, teras, kış bahçesi, kamelya, açık ve kapalı alanlarda kurulmaktadır.

Barbekü aksesuarları; bakır kapak, cam kapak, sac kapak, piliç çevirme motoru, pişirme alanı iç lamba, odun, özel renk uygulaması.

Barbekü kurulumu; imalattan satış barbeküler ile kurulum sonrasında hemen kullanabilirsiniz.

Barbekü fiyatları; modele ve aksesuarlara bağlı olarak fiyatlarımız değişmektedir. Bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Doğal Taş Barbekü Modelleri

En çok Doğal taş kullanılarak yapılan barbeküler, yapılan yerin özelliğine göre Mermer yada Granit malzemeden de yapılmaktadır. Doğal Taş Barbekü modellerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Doğal Taş Barbekü Modelleri


* Montaj yeri Kayseri Şehir merkezi dışındaysa, yapılan işin boyutuna göre, oluşabilecek ulaştırma maliyetleri karşılıklı görüşülerek kararlaştırılan neticeye göre hareket edilir.