DOĞALTAŞ DUVAR KAPLAMA

Doğal Taş Duvar Kaplama

Doğal Taş Duvar Kaplama Konut ve ticari mekanlarda, güçlü, geleneksel ve güvenilir bir algı oluşturan doğal taş kaplama, geçmişin zarafeti taşın estetiği ile buluşuyor.

Taş Duvar Kaplama Uygulamaları

Taş kaplama uygulamaları, zamanı asla geçmeyecek, beğenisi asla azalmayacak bir malzeme yelpazesine işaret ederken, dış cepheden, iç mekan dekorasyonuna sınırsız bir kullanım ve uygulama alanı sunuyoruz.

Müstakil evinizin, bir kaç katlı apartmanınızın, köy veya bağ evinizin, villanızın, iş yerinizin ya da köy ve mahallenizdeki caminin duvarlarını taşla kaplatmak istiyorsanız, Kaliteli doğal taş kullanarak, istediğiniz yere duvar kaplaması yapıyoruz.

Natürel dokular, huzur veren bir atmosfer oluşturmanızı sağlar. Taş kaplama duvar dekorları, ev ve iş yerleri dekorasyonunda fark yaratır. Yaşam alanlarını natürel dokularla dekore edebilir, doğal malzemelerle zemin kaplamaları uygulamalarını tercih ederek uyum ve ahenk yakalayabilirsiniz.

Sıcak bir atmosfer oluşturmanızı sağlayacak taş duvarlar, gerek modern gerekse klasik stil ögelerle muntazam uyum sağlıyor. Taş kaplama duvarlarla kalmamakla birlikte, arzuya göre kolon ve kirişler de natürel dokularla kaplanabilir.

Ev dekorasyonunda fark yaratacak iç ve dış cephe taş kaplama zemin dokuları ile evinizin atmosferini tamamen değiştirebilirsiniz. Dingin bir yaşam için natürel dokulardan faydalanmak isteyenler ahşap materyallerle taş kaplamaları bir arada kullanabilir.

Yaşamın tüm mekanlarına ve bu mekanları destekleyen noktalara dekoratif Doğal Taş kaplama ürünleriyle değer katmayı hedefleyerek yaptığımız uygulamaları tüketicinin beğenisine sunmaktayız. Farklı stillere uyum gösterecek çok çeşitli uygulamalarımız, tasarımlarıyla dekorasyonda etkileyici fark yaratmaktadır. Birbirinden farklı alternatifleriyle güvenli, kaliteli ürünler ve hizmet sağlamakta, aynı zamanda yaratıcı, doğaya saygılı ve pratik çözümler üretmekteyiz.

Doğal Taş Duvar Kaplama

Tamamen gerçek doğal taş kullanarak yaptığımız bazı uygulamalar ile değişik kaynaklardan temin edilen ve fikir vermesi için eklenen uygulama örneklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Doğal Taş Duvar Kaplama


* Montaj yeri Kayseri Şehir merkezi dışındaysa, yapılan işin boyutuna göre, oluşabilecek ulaştırma maliyetleri karşılıklı görüşülerek kararlaştırılan neticeye göre hareket edilir.