DOĞALTAŞ ŞÖMİNE MODELLERİ

Doğal Taş Şömine Modelleri

Doğal Taş Şömine Modelleri Şömine, hemen her mekanda en göze çarpan mimari yapı ögesidir. İster büyük, ister küçük olsun şömineler, bulunduğu ortamın odak noktasıdır ve bu nedenle güzelce tasarlanması gerekir. Günümüzde şömineler kaplama malzemesine, hazneli olup olmamasına, stiline, yakıt tipine ve bulunduğu konuma göre farklı modellere ayrılırlar. Bununla birlikte taş şömineler, geçmişten günümüzde hala popülerliğini koruyan şömine modellerinden biridir.

Doğal Taş Şömine Modelleri

Doğal bir taş şömine, herhangi bir odayı en iyi şekilde dekore etmek ve tarzınızı tamamlamaya yardımcı olmak için çeşitli stillerde tasarlanabilir. Görkemli zarafeti ile bulunduğu mekana çok daha caziplik katar ve ahşap gibi diğer doğal malzemelerle de son derece uyumludur. Günümüzde taş kaplama şömineler çok çeşitli renk, desen ve malzemeyle eviniz için ideal bir tercihtir.

Taş sağlam bir yapı malzemesi olup rahat bir atmosfer yansıtır. Şöminenizi inşa ederken doğal taşların kullanılması şömineye sıcak bir görünüm kazandırır. Doğal taşlar ayrıca şöminenizdeki ısının korunmasına da yardımcı olabilir. Isı, diğer malzemelere oranla daha uzun yayılır. Bu da daha uzun bir süre için daha sıcak bir odaya sahip olabileceğiniz anlamına gelir. Doğru kurulumla birlikte doğal taş şöminenizi uzun vadede sorunsuz kullanabilirsiniz.

Doğal taş şömine, istediğiniz herhangi bir tasarıma uygun şekilde özelleştirilebilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli desen ve renklerle, şömine çevreniz için yaratabileceğiniz görünümün neredeyse hiçbir sınırı yoktur. Yalçınkaya Dekorasyon profesyonel taş şömine kurulumları, kaliteli işçilik sağlarken istediğiniz sonuçları elde etmenize yardımcı olabilir.

Şömine keyfinden vazgeçemeyenler için, evinizin bir odasına, bahçenizde bir bölüme, balkonunuzda, veranda veya teraslara kurulumunu yapacağımız çok sayıda model seçeneğimiz bulunmaktadır.

Şömine fiyatları, seçilen modele, kullanılacak malzeme cinsine ve kalitesine göre değişiklik arz etmektedir.

Doğal Taş Şömine Modelleri

En çok Doğal taş kullanılarak yapılan şömineler, yapılan yerin özelliğine göre Mermer yada Granit malzemeden de yapılmaktadır. Doğal Taş Barbekü modellerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Doğal Taş Şömine Modelleri


* Montaj yeri Kayseri Şehir merkezi dışındaysa, yapılan işin boyutuna göre, oluşabilecek ulaştırma maliyetleri karşılıklı görüşülerek kararlaştırılan neticeye göre hareket edilir.