GRANİT MEZAR MODELLERİ

Granit Mezar Modelleri Fiyatları

Granit Mezar Modelleri Fiyatları Öncelikle kaybınızdan dolayı "Yalçınkaya Mezar" olarak baş sağlığı diliyoruz. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Ölüm bu dünyanın bir gerçeği. Hani Kuran-ı Kerimde de geçiyor ya! "Her Nefis Ölümü tadacaktır." diye. Cüz-i irade olarak bunu değiştirme şansımız yok.

Şair "Necip Fazıl KISAKÜREK" ne diyor;

Ölüm güzel şey, budur perde ardından haber...
Hiç güzel olmasaydı ölür müydü peygamber?...
Öleceğiz müjdeler olsun,müjdeler olsun !
Ölümüde öldüren Rabbe secdeler olsun!

Granit Mezar Modelleri Fiyatları

Şimdi yapacağımız son şey, kaybettiğimiz yakınımıza yakışır vaziyette, gücümüzün yettiği oranda kabrini yaptırmak ve ruhu için bol bol dua etmek.

Yalçınkaya Mezar olarak; kaybettiiğiniz yakınınıza yakışır bir şekilde, birinci sınıf malzeme ve işçilik ile mezar yapmak için hazırız.

Aşağıda bulunan mezar modellerinden beğeneceğiniz gibi, burada olmayan, ancak beğendiğiniz bir model mezarın resmi veya çizimini de bizlere vererek mezar yapımı isteyebilirsiniz.

Mezar taşlarını, birinci sınıf, doğal renkli, sağlam ve kaliteli Granit kullanarak yapıyoruz. Mezar Baş taşını ise isteğe göre Mermer veya mezarda kullandığımız renge göre granit üzerine yazarak yerleştirebiliyoruz. Mezar Baş taşının şeklinde, modelinde ve renginde seçim yapabilirsiniz.

Granit mezar modellerine ait fiyatlar, modelin işçilik detayına, kullanılan taş, mermer ve granitin rengi, cinsi ve kalitesine göre değişiklik arz ettiğinden, beğenilen mezar numarasının bildirilmesi yada yüz yüze yapılan görüşmelerde daha iyi detay ve fiyat sunulmasına imkan vermektedir.

Mezar yapımında en çok dikkat ettiğimiz konu yapılan mezarın ilerleyen süreçte malzeme, işçilik veya zemin ile ilgili nedenlerden dolayı sorun çıkarmamasıdır. Zaten yaşanılan kayıptan dolayı üzüntülü olan aileyi birde sorunlu imal ve montaj nedeni ile yıkılan, çatlayan mezar nedeniyle üzmek istemeyiz.

İşte bundan dolayı, üretim ve montajını yaptığımız mezarlara 10 Yıl malzeme ve işçilik garantisi veriyoruz.

Mermer Mezar Modelleri Fiyatları


* Montaj yeri Kayseri Şehir merkezi dışındaysa, yapılan işin boyutuna göre, oluşabilecek ulaştırma maliyetleri karşılıklı görüşülerek kararlaştırılan neticeye göre hareket edilir.